:: LEX :: ДІЯЛЬНІСТЬ МІЖНАРОДНОГО ТОВАРИСТВА КРИМІНОЛОГІЇ
UA  RU  EN
 
  Головна
  Як взяти участь в науковій конференції?
  Календар конференцій
  Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
  Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
  Архів

Актуальні дослідження правової та історичної науки (випуск 68)

Термін подання матеріалів

14 січня 2025

До початку конференції залишилось днів 19


  Наукові конференції
 

  Корисні правові інтернет ресурси
 

 Корисні лінки
 
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Юридичний форум
Законодавство України
Єдиний державний реєстр судових рішень


 Лічильники


 Лінки


 Наша кнопка
www.lex-line.com.ua - Міжнародні науково-практичні інтернет-конференції за різними юридичними напрямками

ДІЯЛЬНІСТЬ МІЖНАРОДНОГО ТОВАРИСТВА КРИМІНОЛОГІЇ
 
28.02.2019 13:49
Автор: Колдаєв Олександр Іванович, старший судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України
[Секція 4. Кримінальне право. Кримінальне процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. Медичне право. Судові та правоохоронні органи. Адвокатура]

Злочинність як негативне соціальне явище притаманне усім державам світу незалежно від географічного розташування, рівня соціально-економічного розвитку, політичного устрою, правової системи та ін.

Низка важливих завдань у боротьбі зі злочинністю вирішується за сприяння міжнародних організацій й реалізується на глобальному та регіональному рівнях.

Суспільство, що займається кримінологією, охоплює наукові та професійні знання з питань етіології, запобігання, контролю та виявлення злочинів і правопорушень. 

Міжнародне товариство кримінології (ISC) було засноване в Римі 1938 році. Воно є єдиною всесвітньою організацією в галузі кримінології та кримінальної юстиції. Його метою є підтримка заходів та досліджень, спрямованих на краще розуміння явища злочину в міжнародному масштабі. Тому його діяльність зосереджена як на наукових, так і на практичних питаннях.

Міжнародне товариство кримінології є неурядовою організацією, і багато її членів займають керівні посади у своїх країнах і в міжнародних інституціях. Товариство користується консультативним статусом в Організації Об'єднаних Націй і Раді Європи і бере участь у роботі ЮНЕСКО. Воно є одним з найактивніших і найвпливовіших наукових асоціацій, що стоять на передньому плані у вирішенні проблем пов'язаних із злочинами та їх запобіганню і в пошуку рішень, які також повністю захистять права людини і демократичні цінності. Його представляє національний делегат у майже 50 країнах. Це передусім відповідальність окремих держав щодо запобігання та контролю над злочинністю. Однак необхідно усвідомити важливість більш тісної міжнародної співпраці в кримінологічних дослідженнях [1].

Світовий конгрес кримінології проводиться під егідою Міжнародного товариства кримінології, починаючи з 1938 року. У цьому ж столітті відбулися конгреси в Ріо-де-Жанейро (2003), Філадельфії (2005), Барселоні (2008), Кобе, Японія ( 2011) і Монтеррей, Мексика (2014). Всі вони були успішними, активно відвідувалися і добре висвітлювалися засобами масової інформації.

Науковий комітет Міжнародного товариства кримінології щорічно публікує «Міжнародні аннали кримінології», кожні три роки організовує Всесвітні конгреси, а також регулярно проводить міжнародні курси з кримінології. Останній Всесвітній конгрес відбувся в серпні 2014 року в Монтерреї, Мексика, і зосередився на бандах, торгівлі людьми та незахищеності. Видання Міжнародної Аннали кримінології 2014 року містить широкий спектр робіт з пленарних виступів на конференції в Монтерреї. А останній міжнародний курс з кримінології був організований у Стамбулі, Туреччина, у травні 2011 року і займався питаннями витоків відновного правосуддя та його сферами застосування [2].

Усі минулі томи Міжнародних літописів оцифровуються та оприлюднюються в Інтернеті, Німецьким центром збору та розповсюдження кримінологічної інформації (Fachinformationsdienst Kriminologie FID-Krim) завдяки гранту Німецького фонду досліджень та підтримки втручання почесного президента ISC професора Ганса Юргена Кернера з Тюбінгенського університету. Це є важливим активом для суспільства та його членів [3].

Кримінологія мала і досі має труднощі і стикається з перешкодами у створенні себе як законної та незалежної галузі викладання та досліджень у багатьох країнах. Іноді це лише курс, запропонований як частина навчального плану з права, медицини або політології. Кримінологи в цих ситуаціях часто намагаються стати “незалежними” і бути визнаними як такі. 

ISC повинен підтримувати вивчення кримінології у всьому світі, а також студентську діяльність по встановленню кримінології як галузі вивчення та дослідження. Є райони світу, де студенти досить активні і віддані цьому шляху. Особливо це стосується країн у деяких регіонах світу, де поширюються злочинність і незахищеність. Але нажаль їм часто бракує навіть мінімальних ресурсів. 

Література:

1. Міжнародне товариство кримінології [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.criminology-programs.org/en/isc.

2. ISC-SIC [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.isc-sic.org/web/

3. Публікації та діяльність Товариства [Електронний ресурс]. — Режим доступу: https://intercrim.com/publications-and-activities



Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст і натисніть Ctrl + Enter




 Інші наукові праці даної секції
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ЮСТИЦІЇ
28.02.2019 14:00
ПОНЯТТЯ ТА ЗМІСТ МІСЬКОЇ ІНКАСАЦІЇ
21.02.2019 10:08
БЕСІДА ЯК ФОРМА СПІЛКУВАННЯ СУБ’ЄКТА ВНУТРІШНЬОГО РОЗСЛІДУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ З ПОТЕРПІЛИМ ВІД ПРАВОПОРУШЕННЯ
20.02.2019 11:16
КРИМІНАЛІЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ
20.02.2019 11:11
ОГЛЯД ПІДРОБЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ В ХОДІ ВНУТРІШНЬОГО РОЗСЛІДУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
18.02.2019 10:01
ОКРЕМІ АСПЕКТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ЗА КРИМІНАЛЬНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ РЕСПУБЛІКИ РУМУНІЯ
06.03.2019 16:46
ПОНЯТТЯ І ЗАВДАННЯ ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРОКУРАТУРОЮ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДЯНИНА АБО ДЕРЖАВИ У СУДІ
06.03.2019 11:59
ПОТЕРПІЛИЙ ВІД ПОГРОЗИ ЗА КРИМІНАЛЬНИМ ПРАВОМ УКРАЇНИ
06.03.2019 11:53
СЛІДОВА КАРТИНА, ЯК ДЖЕРЕЛО КРИМІНАЛІСТИЧНО ЗНАЧУЩОЇ ІНФОРМАЦІ ЩОДО ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
05.03.2019 13:25
СУБ’ЄКТ ЗЛОЧИНУ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ДІТЕЙ СТ. 150 КК УКРАЇНИ
05.03.2019 12:52




© 2006-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.lex-line.com.ua обов’язкове!


Наукова спільнота - інтернет конференції
Міжнародна інтернет-конференція з економіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки
Наукові конференції
Актуальні дослідження правової та історичної науки. Юридична лінія
 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше